Naujienos

Sveiki!

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras šių metų rugsėjo 12 d. renginio „Danske Bank Vilniaus maratonas“ metu kviečia visus Vilniaus miesto ir rajono gyventojus įveikti 1 kilometro trasą „Vilnius sveikiau“. Ši trasa simbolizuoja pirmuosius žingsnius, motyvuoja siekti savo tikslų, skatina bendrystę ir vienas kito palaikymą. Kviečiame bėgti visus – nuo mažiausių iki vyriausių!  Trasoje nebūtinas specialus fizinis pasirengimas, kiekvienas galės rasti sau tinkamą tempą ir mėgautis bėgimu.

Kviečiame Jus dalyvauti „Vilnius sveikiau“ 1 km bėgime suteikdami nemokamas registracijas. Į bėgimą registruotis gali ir mokytojai bei mokiniai su savo tėvais (globėjais, rūpintojais).

Norėdami užsiregistruoti į bėgimą, tai galite padaryti naudojantis šia nuoroda: https://forms.gle/wo7yPhiLpJZYtsSw7

DĖMESIO! Registruojant daugiau negu vieną asmenį, informaciją apie kiekvieną dalyvį reikia pateikti atskirai. Apie registracijų patvirtinimą dalyviai bus informuoti atskiru el. laišku registracijų formoje nurodytu el. pašto adresu. Registracijos priimamos iki rugsėjo 7 d. Registracijų skaičius ribotas.

Nepilnamečiai visų distancijų bėgimų dalyviai numerių atsiėmimo metu privalo turėti atspausdintą bei vieno iš tėvų arba globėjų pasirašytą sutikimą. Sutikimą galite rasti čia: https://www.vilniausmaratonas.lt/dalyviams/svarbu-zinoti/

Informacija apie 1 km distanciją: https://www.vilniausmaratonas.lt/distancijos/1km/

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti organizatorių puslapyje: https://www.vilniausmaratonas.lt/

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo nurodymus renginių metu atvirose erdvėse dalyviai turi laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo tarp dalyvių ir žiūrovų, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Dalyviai ir žiūrovai viso renginio ar susibūrimo metu turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti renginio metu sportuojantiems asmenims, bei neįgalumą turintiems asmenims.